Horúce informácie
Informácie k nástupu do 1. ročníka nájdete na tejto stránke.

Vytvorenie rodičovského konta

späť

Načo je dobré rodičovské konto?

Rodičovské konto je dôveryhodné konto rodiča. Je ním umožnené podpisovať známky žiaka, písať ospravedlnenky, komunikovať s učiteľmi.

Preto prístupové údaje k rodičovskému kontu nikdy nedávajte svojmu dieťaťu a dbajte aj na to, aby dieťa nevedelo ani heslo k vašej e-mailovej schránke, nakoľko si vie prístup k rodičovskému kontu na Edupage takýmto spôsobom získať pomocou obnovy hesla.

Ako na to?

1. Prejdite na Edupage školy spsezoska.edupage.org

2. Ak máte viac ako jedno dieťa a rodičovské konto máte vytvorené (chodí napr. na inú školu), prípadne vaše dieťa prestúpilo do našej školy z inej školy a mali ste vytvorené rodičovské konto, stačí aby ste mali v našom systéme nahlásenú e-mailovú adresu, na ktorú máte zaregistrované rodičovské konto. Ak ju nemáte v našom systéme, zistíte to jednoducho tak, že po prihlásení do rodičovského konta vaše dieťa neuvidíte. Potom stačí napísať na e-mailovú adresu office@zochova.sk žiadosť alebo požiadať triedneho učiteľa, ktorý za vás požiada o priradenie e-mailovej adresy zákonného zástupcu k vášmu dieťaťu.

Ak ešte rodičovské konto nemáte, stačí aby ste na prihlasovacej obrazovke klikli na „Neviem prihlasovacie meno alebo heslo“.

3. Zadajte svoju e-mailovú adresu, ktorú ste nahlásili škole (v prihláške na štúdium, dotazníku o nástupe alebo na sekretariáte či triednemu učiteľovi) a kliknite na „Odoslať“.

Ak Vašu e-mailovú adresu neevidujeme v našom systéme, zobrazí sa Vám upozornenie o neplatnej adrese. O priradenie e-mailovej adresy zákonného zástupcu k vášmu dieťaťu môžete požiadať mailom na office@zochova.sk alebo požiadajte triedneho učiteľa.

4. Následne Vám príde e-mail s pokynmi na zmenu hesla, ktorým sa následne budete prihlasovať do rodičovského konta. Prihlasovacie meno bude Vaša e-mailová adresa a heslo, ktoré ste si nastavili.